Heh, vracím se c:


Říjen 2011

Proč začal válka, aneb já vím pravdu!

26. října 2011 v 13:06 | Shar

Válka.. Víte jak začala? To takhle jednou.. Né! Tady máte celý příběh! :D

Víš co způsobíš?

20. října 2011 v 21:48 | Shar
Víš co způsobíš jednou věcí? No to skoro nikoho nezajímá. Až poslední dobou na mě. Slovo způsobit je možná až přehnané, ale u mě neni poprvé, kdy jsem rozoutala v naší a ve vedlejší třídě takzvanou "revolucí" nad jednou věcí. Nejdřív to bylo The Sims. No jo, dostala jsem ho k vánocům. Všem se začalo tak nějak líbit, tak že si ho koupí taky. A takhle to šlo dál, až to měl každý a na mě se zapomělo, že jsem vůbec tohle tam přivedla já. Když holt nejsi ve třídě ta "hlavní" tak na tebe přímo všichni serou. Co stím? Teď už nic. Dále to ale pokračovalo anime. Já začala a najednou všichni. A skončilo to tím, že se z celých dvou tříd udrželo 6 lidí. Ale teď na začátek. Přijdete do poloprázdné třídy a víte, že přijde někdo nový, tedy až na asi 4 lidi co znáte už dřív. Každýho měříte pohledem a on taky každý vás. Dál si pamatuju jen že jsem narazila na kluka co se na anime dívá taky. My dva jsem tu anime "revoluci" rozpoutali. Dále se děli věci podobné jako vždy. Lidi co se na to dívali začali řikat že je to nehorázná kravina. Nás 6 udržených jsme je poslali do úctihodné prdele. Pak se něco stalo a já začala být "zlá" a nepříjemná. No teď je to u mě naprosto normální a kdybych začala nějednou být hodná, lidi si budou myslet že si někde určitě schovávám houbičky. No a později se k nám přidala další starší holka. No jo ptom už to bylo, no jak to říct.. HUFTÝ! xD
Tak co? Myslíte si že je pořád třeba se zabívat věcma alá co se stane když udělám nebo řeknu tohle. To risknu ne? Teda až na některé věci které já nikdy! Ale fakt NIKDY nezkusím ani se k nim ukecat nenechám. Nakonec když dopíšu tento článek si uvědomím že když se kouknu do budocna uvidím hodně pěkných i děsivých věcí! Do vešch po hlavě letím! Muwhehe! :3

Loučí se Shar a její trhlý proslov nakonec asi o ničem! xDD

PS: Nevím jestli to doopravdy bylo všechno takhle do podrobna ale.. No co krátká paměť! xD

Mé pojednání o tom jak jsem se začala dívat na Anime.

15. října 2011 v 22:44 | Shar

Píšu, píšu a píšu jeden článek až si na konci ucědomím že nevim co jsem napsala. Skončí to tak, že to celé smažu a začnu od znova. Ano to jsem celá já. Ta zapomětlivka :D.
Taky si někdy kladete otázky tipu: Jak já jsem vlastně na to Anime narazila? Já když si položím tuto otázku, neumím na ní odpovědět. Vím, že jsem začala minulý rok přesně v neděli a poslední týden prázdnin. Datum nevím. Vím jenom to co se mi nikdy hodit nebude. Ale to jak jsem na to Anime přišla se mi možná hodit bude. Vymyslet si něco? NE! To nejsem já. Tak vám tady ukazuji můj šílený rozhovor mě a..MĚ!

Hledala jsem něco co by mě zabavilo? Možná...
Jak jsem na to přesněji narazila? Hledala jsem, nějaký film nebo seriál, který by mě zabavil.
Víš proč tě to chytlo? To právě nevím.
Brečíš u některých smutných videí které vydíš z Naru? ANO!
Chytlo tě to natolik že když slyšíš opening, chceš se na to podívat znovu? ANO!
Nesnášíš Fillery? Děsně.. Fillery kazý celý Naru.
Zkazilo tě Naru? Vůbec, podlě mě jsem se spíš změnila k lepšímu.

A když jsem tohle celé dopsala, vzpoměla jsem si na to proč jsem se začala na Naru dívat. Na naši školu nastupovali děti z jiné školy a já potřebovala "shodit" ty nervy tak jsem se začala dívat. To jsem ale netušila co všechno tohle moje "dívání" způsobí. Ale to si povíme zase jindy.

Teď se s vámi loučí vaše šílená Shar! :3

Když je z krásného dne stane něco hrozného...

15. října 2011 v 18:10 | Shar

No tento pohodový den, začal doopravdy pohodově. Ale né tak úplně skončil. Ve škole sice byla jako vždy nuda ale co. Knížka a sluchátka mě vždy zachrání. Učitelka když na mě mluví je to jako mulevní do zdi a ze zkoušení jsem se úspěšně vykroutila tím že sjem často chyběla a nestihla se to doučit. Ano ta učitelka je padlá na hlavu a při hodinách se chová jako kdyby si dala jointa.

Po tomhle 5-hodinovém "utrpení" jsem v klidu šla na oběd. Jako vždy jsem myslela, že jim to vrátím zpátky, ať so to laskavě nechají, ale co se dalo dělat. U stolu jsem seděli čtyři a jako zázrakem se nám povedlo jedno jídlo trochu "vylepšit". Na stolech máme totiž uschlé kytky, které už ani nevim proč tam jsou. Z těchto "kytek" jsem něco uždibli a naházeli to naší kámošce do jídla a zamíchali. Dále jsem jí do toho jídla vyklopili jogurt, který byl k tomu. No nádhera. Asi si každý umí představit co dělala, když to viděla. Štěstí bylo to že jsem všichni když přišla odnesli táce a nechlí jí ať si tu "nádheru" odnese sama. Ano jsem vážně milý :D.

Ale teď k tomu hlavnímu. Venku na mě a na mojí kámošku čekal jeden kluk a společne jsem šli na zastávku. Celou dobu jsem prokecali tím, že učitelky určitě hulý v kabinetu a takový ty kecy. Na zastávce jsem ani moc čekat nemuseli a už nám jel trolejbus. Tedy jenom mě. No, a když to přijelo tak jsem začala hledat peněženku po kapsách. Nenašla jsem ji, no tak jsem si řekal, že určitě bydu v tašce. Než jsem nastoupila kámoš viděl jak něco hledám po kapsách a prohlásil: "Jé Šárka asi něco nemá." To ale nevědel že já fakt něco neměla. Jenomže ona v té tašce, když jsem nastoupila nebyla. Ano je to tak ztratila jsem cestou peněženku. Takže jsem si doma vyslechla proslov o tom, že jsem nezodpovědná, a že nosim domů samé špatné známky. Že prý mě zajímá jenom blog a moje přiblblé seriáli. No samozřemě že se u slov přiblbé seriáli ve mě začala vařit krev. Nic jsem ale neřekla nechtěla jsem to mít ještě horší.

Dopadlo to tak, že se teď pořád učím a nic jiného skoro nedělám abych si to vyžehlila. Proslov o tom, že mi zakážou PC mě trochu polepšil a dala jsem taky sbohem alespoň na 3 týdny všem nenormálním i normálním anime. Takže mi zbylo Naruto. Na to si nemůžou stěžovat, protože minulý rok jsem se na něj dívala taky a známky byly dobré. Nejhorší ale je to, že budu muset chodit domů pěšky. Od školy je to docela dálka ale rozumí se samo sebou, že několikát pojedu "na černo".

Moje trápení neni nic oproti trápení některých. Takže v celku to dopadlo tak, že pokud se nezlepším odpojí mi počítač, pokud peněženku nenajdu tak si zaplatím plzeňskou* a do té doby než mi udělají novou budu domů chodit pešky. Tím zlepšením moje máma myslí úklid pokoje, učení, né moc časté sezení u Pc a poslouchání jejich přiblblých rozkazů jako udělej tohle a tamto.

Teď se s vámi loučí vaše přiblbá, divná a šílená Shar.

* Pro ty co nejsou z Plzeňského kraje tak plzeňská je karta na ketrou si vyjíždím jízdenky když jedu autobusem, trolejbusem a tramvají po městě.

Od Michio

14. října 2011 v 20:39 | Shar
Moc díky za tenhle diplom/avatar :D Je hrozně kawaii :3 No Natsu vlastně ani jinej neni :DD


Charle

14. října 2011 v 20:10 | Shar
Jméno: Charle
Věk: 6 let
Cech: nejdřív Cait Shelter, později Fairy Tail

Charle je Exceed (rasa "koček" z Edolasu) stejně jako Happy. Je to dcera královny Shagotte a blízký spojenec Wendy. Vždy je na její straně a snaží se ji chránit a dávat jí rady. Narozdíl od Happyho je velmi náladová a vážná, i nafoukaná. Její naládovost a často až zlost způsobilo to, že se dozvěděla její misi jako Exceed, čímž byla i šokovaná. Avšak sama sobě slíbila, že bude Wendy chránit za každou cenu. Později se v Edolas Arcu ukáže, že po své matce zdědila schopnost předvídat budoucnost.

Můj názor:
Nemám ji ráda! :D To jak se chová k Happymu, vlastně celkově ke všem mě deptá a mám chuť hodit jí z okna :D

Gajeel Redfox

14. října 2011 v 20:05 | Shar
Jméno: Gajeel Redfox
Věk: 19
Cech: dříve Phantom Lord, nyní Fairy Tail

Gajeel byl vychován Metalicanou, díky čemuž se naučil magii železného drakobijce. Metalicana pak zmizela ve stejný den jako Igneel a ostatní draci, 7. července roku X777.
Byl S mágem v cechu Phantom Lord a nepřítelem Fairy Tail. Avšak po porážce Phantom Lord se přidá k Fairy Tail, ikdyž chvilku váhal. Zezačátku byl celkem ke všem nepřátelský, nevrlý a celkově protivný. Jediný, ke komu se choval milejš byla Levi, jelikož té už ublížil, a tak se rozhodl, že na ní bude dohlížet.
Postupně se Gajeel stával přátelštějším, a přestože to nechce přiznat, tak mu na Fairy Tail záleží. Gajeelova povaha je prakticky stejná jako Natsuova. Paličák, většinou nepřemýšlí, než něco udělá, je tvrdlohlavý a vytrvalý, ale každá tahle vlastnost mu přidává na síle, kterou pak chrání své přátele ve Fairy Tail.

Můj názor:
No Gajeela zrovna třikrát ráda nemám, ale dostal mě ten díl kde hledal kočku :D, také pro něj mám názvy jako třeba ocelovek čůr** :D a výčepožrout :D Samí lepší prostě :D


Makarov

8. října 2011 v 20:01 | Shar
Jméno: Makarov (přijmení nevím)
Věk: 88-89 let
Cech: master Fairy Tail

V roce X736, kdy mu bylo 40 let se Makarov stal 3. mistrem Fairy Tail, a dokonce i předtím než se jím stal už byl mágem třídy S. V roce X741 získal titul Deseti Svatých Mágů. V současnosti je mastrem Fairy Tail již 48 let, což je i déle než 2 předchozí. Sledoval, jak se Fairy Tail stává slavnějším a jak každý v něm roste a získává více síly. Tohle byla doba, kdy z cechu vyloučil svého syna Ivana z neznámých důvodů. Později svému vnuku Laxusovi oznámil, že on byl pro cech nebezpečí. Už spoustu let je dobrým přítelem Porlyusici, ženy která bydlí mimo město. K ní také Makarov přivedl Erzu, když se jako malá přidala k Fairy Tail, aby jí uzravila její zraněné oko. Díky tomu je vůči němu Erza velmi loajální.
Stal se 3. mastrem Fairy Tail a jedním z Deseti Svatých Mágů. Je to už trošku starší, prťavý mužík, ale i přes svůj věk je Makarov fyzicky silný a je silný i co se magie týče. Je milý, laskavý a loajální vůči členům Fairy Tail, ale pokud ho rozzuříte, tak se máte na co těšit. Nejčastěji je rozzuřený, pokud někdo ublíží Fairy Tailu nebo jeho členům, to má pak co dělat, aby se kontroloval. Což už napovídá, že Makarov je schopen chránit své přátele za každou cenu a má i smysl pro spravedlnost. Je otcem Ivana Dreyara (cech Raven Tail) a dědečkem Laxuse.

Můj názor:
Makarov mi přijde hrozně odhodlanej a líbí se mi jak všem ve Fairy Tailu řiká, že jdou jeho "děti" :DD.


Wendy Marvell

8. října 2011 v 19:52 | Shar
Jméno: Wendy Marvell
Věk: 12 let
Cech: nejdřív Cait Shelter, pak Fairy Tail

Wendy byla vychována drakem 'Grandine', ale ta však jednoho dne zmizela a 5ti letou Wendy nechala samotnou. Wendy bloudila až narazila na Mystogana, který si v tu dobu říkal Jellal, a ten jí dovolil s ním cestovat. Jednoho dne Mystogan řekl cosi o "Animě" a řekl Wendy, že už s ním nemůže dál cestovat, že je to příliš nebezpečné. Proto ji poslal do blízkého cechu - Cat Shelter, kde se o ní postarali. Wendy pak byla společně s Charle poslána do boje proti Oracion Seis jako člen alliance (spojení nejsilnějších členů Lamia Scale, Fairy Tail, Blue Pegasus a Cat Shelter). Díky její léčivé moci ji pak Oracion Seis unesou a donutí jí znovuoživit Jellala (ne Mystogana, právého Jellala :D), který si čirou náhodou vůbec nic nepamatuje, takže jim je vlastně k ničemu. Wendy je stydlivá, milá a slušná. Vždy se snaží být co nejvíce nápomocná. Charle na ní kolikrát kvůli její stydlivé a pomoci chtivé povaze řve (xD). Jinak má s Charle podobný vztah jako Natsu s Happym. Má ráda cech Cat Shelter a jeho členy, proto je Natsuovi vděčná potom, co ho společně s ostatními zachránili. S Natsuem jsou skvělí přátelé a skvěle spolu vycházejí. Wendy se pak stane členem Fairy Tail a postupem času je čím dál tim víc odvážnější a sebejistější.

Můj názor:
Wendy je taková milá osůbka. Mám ji ráda. Víc nemam co říct :D


Happy

8. října 2011 v 19:45 | Shar
Jméno: Happy
Věk: 6 let
Cech: Fairy Tail

Happy je 6ti letý "'létající kocour", neboli tzv. Exceed (rasa stvoření vypadajících jako kočky s křídly žijící v Edolasu-svět mimo svět, kde se odehrává většina příběhu FT-snad chápete :D). Je členem Fairy Tailu a je velmi dobrým přítelem Natsua, který ho společně s Lisannou vychoval. Je i jeho týmovým parťákem a často něco jako létající taxi :D. Později se k jejich týmu připojí Lucy společně s Erzou a Grayem. Happy je přátelský, má rád ryby a nesnáší psy. Za každou cenu se snaží chránit své přátele a pomáhat jim. Happy se zamiluje do Charle, když ji uvidí, protože ona je vlastně první, koho Happy vidí, že vypadá jako on sám (přestože Charle ho odmítá :D) a věčné mu říká, že je k ničemu.

Můj názor:
Happy je vtipná a bezstarostná mnou milovaná kočka. :D Zbožňuju to jeho pořád omýlené Aye, sir! :D