Heh, vracím se c:


Když je z krásného dne stane něco hrozného...

15. října 2011 v 18:10 | Shar

No tento pohodový den, začal doopravdy pohodově. Ale né tak úplně skončil. Ve škole sice byla jako vždy nuda ale co. Knížka a sluchátka mě vždy zachrání. Učitelka když na mě mluví je to jako mulevní do zdi a ze zkoušení jsem se úspěšně vykroutila tím že sjem často chyběla a nestihla se to doučit. Ano ta učitelka je padlá na hlavu a při hodinách se chová jako kdyby si dala jointa.

Po tomhle 5-hodinovém "utrpení" jsem v klidu šla na oběd. Jako vždy jsem myslela, že jim to vrátím zpátky, ať so to laskavě nechají, ale co se dalo dělat. U stolu jsem seděli čtyři a jako zázrakem se nám povedlo jedno jídlo trochu "vylepšit". Na stolech máme totiž uschlé kytky, které už ani nevim proč tam jsou. Z těchto "kytek" jsem něco uždibli a naházeli to naší kámošce do jídla a zamíchali. Dále jsem jí do toho jídla vyklopili jogurt, který byl k tomu. No nádhera. Asi si každý umí představit co dělala, když to viděla. Štěstí bylo to že jsem všichni když přišla odnesli táce a nechlí jí ať si tu "nádheru" odnese sama. Ano jsem vážně milý :D.

Ale teď k tomu hlavnímu. Venku na mě a na mojí kámošku čekal jeden kluk a společne jsem šli na zastávku. Celou dobu jsem prokecali tím, že učitelky určitě hulý v kabinetu a takový ty kecy. Na zastávce jsem ani moc čekat nemuseli a už nám jel trolejbus. Tedy jenom mě. No, a když to přijelo tak jsem začala hledat peněženku po kapsách. Nenašla jsem ji, no tak jsem si řekal, že určitě bydu v tašce. Než jsem nastoupila kámoš viděl jak něco hledám po kapsách a prohlásil: "Jé Šárka asi něco nemá." To ale nevědel že já fakt něco neměla. Jenomže ona v té tašce, když jsem nastoupila nebyla. Ano je to tak ztratila jsem cestou peněženku. Takže jsem si doma vyslechla proslov o tom, že jsem nezodpovědná, a že nosim domů samé špatné známky. Že prý mě zajímá jenom blog a moje přiblblé seriáli. No samozřemě že se u slov přiblbé seriáli ve mě začala vařit krev. Nic jsem ale neřekla nechtěla jsem to mít ještě horší.

Dopadlo to tak, že se teď pořád učím a nic jiného skoro nedělám abych si to vyžehlila. Proslov o tom, že mi zakážou PC mě trochu polepšil a dala jsem taky sbohem alespoň na 3 týdny všem nenormálním i normálním anime. Takže mi zbylo Naruto. Na to si nemůžou stěžovat, protože minulý rok jsem se na něj dívala taky a známky byly dobré. Nejhorší ale je to, že budu muset chodit domů pěšky. Od školy je to docela dálka ale rozumí se samo sebou, že několikát pojedu "na černo".

Moje trápení neni nic oproti trápení některých. Takže v celku to dopadlo tak, že pokud se nezlepším odpojí mi počítač, pokud peněženku nenajdu tak si zaplatím plzeňskou* a do té doby než mi udělají novou budu domů chodit pešky. Tím zlepšením moje máma myslí úklid pokoje, učení, né moc časté sezení u Pc a poslouchání jejich přiblblých rozkazů jako udělej tohle a tamto.

Teď se s vámi loučí vaše přiblbá, divná a šílená Shar.

* Pro ty co nejsou z Plzeňského kraje tak plzeňská je karta na ketrou si vyjíždím jízdenky když jedu autobusem, trolejbusem a tramvají po městě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama