Heh, vracím se c:


Proč začal válka, aneb já vím pravdu!

26. října 2011 v 13:06 | Shar

Válka.. Víte jak začala? To takhle jednou.. Né! Tady máte celý příběh! :D
Jednou, když už Tobi a Sasukeho nebavilo hrát pořád dokola karty v zatuchlé jeskyni, tak začal Tobi přemýšlet. Ano přemýšlet! Divné že ano? Tobiho po dlouhém a vyčerpávajícím přemýšlením napadlo jenom jedno.
" Co takhle začít válku?" Tobi vytrhl Sasukeho o jeho snění o vynikajícím bráškovi.
" Cože?! Zbláznil ses Tobi! Já chci jenom zůstat tady a snít o dobrém bráškovi!" Tobi se na něj podíval s výrazem: To myslíš vážně? Sasuke se ho leknul.
" Ne nezbláznil jsem se. Nebo žeby? Ne! Sasuke my musíme jít do války! Přece se tady nebudeme schovávat!" Sasuke se po tomto skoro rozbrečel.
" Ale Tobi, já už nechci Naruta nikdy vidět! On by mě zabil! Než jsem odešel z Konohy tak jsem spolu no, ty víš co!" Tobi na něj zíral jako kdyby byl boží zjevení.
" To si ze mě děláš srandu ne?!" Zařval Tobi na celou jeskyni. " Takže ty nechceš aby byla válka jenom proto že se bojíš Naruta?! Eto.. Počkat proč se ho vlastně bojíš?!" Sasuke okamžitě začal vyprávět.
" No ono to bylo tak, že já jsem si začal a Naruto souhlasil. Poté jsme se začali hádat o tom kdo bude Seme a kdo Uke. No a já vyhrál, tak jsem byl Seme. Né, že by se to Narutovi nelíbilo ale já mu slíbil, že si to potom vyměníme, jenže já utekl." Tobi na Sasukeho začal najednou řvát. "A když jsem chtěl já to samé po tobě ale chtěl jsem být Uke tak si nemohl co?!" Tobi na Sasukeho vrhl nepřátelský výraz.
" Tobi, já ti to vynahradím! Hlavně ať už nemusím Naruta vidět!" Tobi se najednou usmál.
" Tak to tedy ne, ty hezky půjdeš se mnou do války!" Sasuke se najednou začal chovat jako nevychovaný fracek. Kopal kolem sebe a nadával.
" Tak na to zapomeň! Píp..píp...píp.." Tobi vytáhl Sasukeho ven z jeskyně a vrazil mu pořádnou facku. "Ale Sasuke.. Pokud tu válku přežiješ hezky ti to vynahradím." Sasuke moc dobře věděl kam tím míří, trochu se uklidnil.
"Dobře, dobře. Ale ať mi to vynahradíš hezky!"

Bohužel pro ně, ale dobře pro nás, byl celou dobu v jeskyni taky Zetsu. Nikdo si ho nevšiml i přes to, že byl jen krůček od toho aby se počůral smíchy.

Napsala vaše úchylná teď i Yaoistická Shar! :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michio Michio | 26. října 2011 v 19:46 | Reagovat

Mě se ten dess moc nelíbí, ale díky za pochvalu ^^

heh...tak a konečný důvod proč Sasuke zdrhnul je venku :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama