Heh, vracím se c:


Listopad 2011

A nečekaně je to tady. Já se dočista zbláznila!

25. listopadu 2011 v 21:42 | Shar

Ano, já se zbláznila. Když jsem tady byla naposledy psala jsem si o spřátelení. Teď ale vůbec ale fakt vůbec nevím, kdo chtěl koho na diplom. No jo, za 4 dny jsem všechno o blogu zapomněla. Proto bych vás chtěla všechny SB, kterým jsem psala, napište mi sem koho jste to na ten diplom chtěli. Pokud nenapíšete nic nebude jelikož jsem to zapomněla.


Nu, co že se to dělo celý ty čtyři dny se mnou? Bylo to následovně:


V pondělí po odpoledním vyučování jsem zjistila, že jsem ZASE ztratila (Čti: že mi zdrhla) peněženka. Samozřejmě, že mě máma potrestala něčím bez čeho nepřežitu. Zakázala mi počítač s tím, že si myslela, že se budu jako slušná holčička učit. Teda spíš si myslela jak krásně se budu učit a nosit domů dobré a krásné zprávy a známky. Nejsem svoje sestra! To jí asi nikdo neřekl, že?
Když mě v pondělí večer chytla taková depka, že mlátit si hlavu o zeď bylo málo, tak jsem šla spát až moc brzo abych měla klid.
V úterý to bylo o něco horší. No teda až na to, jak krásně jsem se vymluvila na to, že potřebuju něco do školy a zašla jsem si na net a brousila pár minut po netu. To mi ale stejně nestačilo!
Ve středu to bylo o moc lepší. Ve škole jsme měli počítače a já vám mohla konečně napsat a nějak se dát trochu dohromady. V tuto krásnou středu jsem přišla domů, čapla knížku a četla. Dočetla jsem první knihu a okamžitě se vrhla na druhou.
Nuda se nezapřela ani ve Čtvrtek. Ve škole samá nuda až na to, jak jsem byla vystrašená z třídní schůzky. Dopadla až moc dobře. Řešili tam rodiče kraviny a jediný co mi máma vytkla bylo to, že moje známky sice nejsou nejhorší ale vadilo jí deset dvojek. No aby se taky nezbláznila! Pak jsem dočetla knihu číslo dvě a šla na knihu číslo tři. Tu jsem dočetla do půlky a pak počítala. Vyšlo mi, že jsem přečetla víc jak 365 stránek za den. REKORD!
Pátek. Dnešek. Divný den. Měli jsme psát test z hudebky a být zkoušeni z Dějáku. Nekonalo se, byla primární prevence (Kravina, která nám má pomáhat k lepším vztahům ve třídě. Myslim! xD), na který jsem byla poprvé za tenhle rok. Nevadí! Pořád lepší než test z hudebky a zkoušení z Dějáku! Pak byla Ájina. Taky se nekonalo, byli jsme na PCčkách. Juhůůů! Pak jsem přišla domů a dočetla tu knížku. Ha, žádnou jinou jsem neměla! Takže jsem si pustila rádio s tím, že budu poslouchat. Pak se mi zavírali oči a já si řekla: Sny? Jedná možnost kde se setkat s Natsuem!.. A hned jsem spala. Sen se mi zdál ale sama jsem ho nepochopila (A Natsu v něm, jako zázrakem, nebyl!). Potom jsem škemrala mámě o to abych mohla na PC. Nakecala jsem jí, že si pustím film. No jo jasně, při tom jsem se přihlásila na skype a na net. Pak jsem přišla jsem a jsem tady. MILUJU SVOJE NAJIVNÍ RODIČE!

Teď mám konečně za celý týden tu nejlepší náladu! Shar se loučí ale nic dneska (nebo zítra? xD) nekončí! Hele rým!

(PS: Jo, jasně jí vím vyskytuje se tam moc 'že' ale což. Jsem prostě moc líná to vymýšlet no! xD)

To bude zase týden!

23. listopadu 2011 v 9:38 | Shar
Jo, to bude fakt hezký týden. Zákaz na počítače a jedině se na PC dostanu ve škole. Teď taky píšu ze školy.
Chtěla bych se omluvit všem mým SB i těm budoucím. Budu se snažit co nejrychleji vám udělat ty diplomy a teď nebudu někou tu dobu obíhat!
No jo no, dneska mě tady ještě uvidíte ale to budu jen přidávat diplomy.
Chjo, je to pruda mít zakázaný počítač do 'odvolání'. Prosím ať o výkendu na net už můžu! FT si přece nenechám ujít ne?!
Povídka. Pro všechny, kteří čtou mojí povídku. Další díl bude až za dost dlouho. Přesněji nevím vůbec kdy.

Doufejte se mnou, že to vůbec bez internetu vydržím! Včera z toho byla nemálo velká depka...

Milý Jashine, tento rok bych o tebe k vánocům chtěla...

20. listopadu 2011 v 18:31 | Shar
( ***w*** Ten obrázek! FT závislačka se pozná! :D)

Slaví vůbec Jashinisté vánoce? Podle mě přece jo ne? Kdo by si nechal ujít horu dárků! Já teda určitě ne! A proto si píšu seznam. Je tam toho ale kurník málo, proto bych chtěla kdyby měl kdokoliv jakýkoliv nápad, ať mi ho předhodí do komentů!

Jashine, tento rok jsem byla hodná holčička (čti: zlá svině), a proto bych si od tebe přála:
~Modrou Adidas tašku vypadajcí jako čtverec. (Chtěla jsem FT tašku ale poštovný z Ameriky by bylo dražší než ta taška)
~Nějaký to oblečení.

No kurník málo. .Jsou to dvě věci! xD Jakýkoliv normální nápad se počítá! Pomozte mi! Já vím, že máte nápady jenom je nechcete říct!

Výjezd do hor aneb jedeme na lyžák! --> Kapitola 2 - Sráz

19. listopadu 2011 v 21:22 | Shar
A je to tady zase! Dopsala jsem třetí část a to co jsem tam chtěla dát jsem tam bohužel nedala. (Gomen Baka a Blik)


Přišli jsem na sjezdovku a všichni se hned začali koulovat jako o život. Jen tak, tak jsem stíhala uhýbat, až jsem s lyžemi spadla a skoro sjela ze sjezdovky po zadku. Seškrábala jsem se ze země a šla se připravit na ten doopravdy zábavný sjezd.
"Tak děti! Teď si půjdeme zajezdit! A hlavně žádný kraviny!" Hned jak to dořekl bylo mi jasné, že to dopadne jako minule, když něco zakazoval.
"Shar! Chytej mě! Já spadnu!" Zaječela mi skoro do ucha Lucy. První sjezd jsem ji učila vůbec na lyžích stát. Docela jsem se ale při tom i zasmála, jelikož nejenom že padala Lucy ale i hodně dalších.
"Ty princezno ze země zmrzlých spoďárů! Přestaň pode mnou dělat ledovku!" Zařve Natsu, který se právě slušně vysekal se snowboardem. Gray se uchechtne a jede na svém snowboardu dál.
"Tak to teda né princezno!" Rozehřeje mu sníh před snowboardem a Gray se na snowboardu neudrží a spadne do nedaleké hory sněhu po hlavě.

Fairy Tail manga 260!

19. listopadu 2011 v 10:40 | Shar
Tak teď jsem se dozveděla s pomocí googlu nové věci! Nevim jetsli je to přesn ětak jak píšu. To né já to google! :D

SPOILER:


1. Edolas je paralení svět!
2. Draci jsou nejspíš z Edolasu. (Alespoň ty mohly nechat na zemi, vždyť Edolas už má kočky! xD)
3. Draci se na zemi dostalo před dvaceti lety. (Teď je ve FT rok 291..Čti mangu pochopíš! :D)
4. Porlyusica je drak, který vychovával Wendy! Měla několik šancí se vrátit do Edolasu ale nechtěla
5. Igneel a Metalicana jsou nejspíš taky 'lidé'..


Když jsem to dopřekládala v Googlu a četla jsem si to, zůstala jsem zírat s pusou otevřenou dokořán. Tohle totiž snad neni ani možný! :D

Výjezd do hor aneb jedeme na lyžák! --> Kapitola 1, část 2. - Ubytování

18. listopadu 2011 v 17:53 | Shar

A je tu další díl. Řeknu vám, že psát tohleto neni nic moc :D Tentokrát myslim, že je to delší než ten předchozí!

Druhý den ráno jsem doslova vypadla z domu. Čekala jsem na Lucy až si sbalí věci a půjdeme před cech. "Dělej Lucy! Trvá ti to hrozně dlouho!" Začnu automaticky řvát a bouchat do dveří. "No jo no jo! Už jdu!" Lucy vyběhne ven a spolu jdeme k cechu. No sice máme 'menší' zpoždění ale to nevadí.
Když dorazíme před cech, zůstanu stát s pusou otevřenou nad všema lidma co jsou ve Fairy tailu. "T-tohle všechno jede s námi?" Ukázala do davu lidí kteří se cpali do autobusu. "Jo, jede." Lucy vypadala jako kdyby jí to nevyvedlo z míry. Mě ale trochu jo, hlavně když mi kolem hlavy proletěla sněhová koule. Projedu očima celý ten dav a zahlédnu Natsua jak stojí vedle modrovasého kluka a vypadají jako kdyby se chtěli navzájem vymáchat hlavou ve sněhu.
"Jak se jmenuje ten modrovlasý kluk vedle Natsua?" Lucy se podívala směrem k Natusovi a povzdychla si. "To je Gray, Natsu a Gray se nenávidí už od, no od toho co jsem slyšela tak odjakživa." Uchechtnul se a kouknu se na Natsua a Gray jak už se chystali se hodit do sněhu ale oba je tam naráz hodila Erza. Trochu jsem se lekla a podívala se na Lucy. Vypadala vyděšeně asi tak jako já.

SB - Seznam!

18. listopadu 2011 v 15:25 | Shar
Seznam SB:PS: SB nebudu rozlišovat na oblíbené atd. nechci aby se někdo cítil jako méně cenej! :D

Žabička :3

18. listopadu 2011 v 14:09 | Shar
Tak jsem kreslila sama sebe. Měla jsem předlohu Juviu z tohoto obrázku. Je to upravéné. Rozdíl je nejspíš jen v barvě, vlasech, očích a to že Juvia tam má pláštěnku a já kostým žabičky! :D
Vím, že to neni nic moc ale já se nudila! xDDiplomy - Rozcestník

18. listopadu 2011 v 12:04 | Shar