Heh, vracím se c:


A nečekaně je to tady. Já se dočista zbláznila!

25. listopadu 2011 v 21:42 | Shar

Ano, já se zbláznila. Když jsem tady byla naposledy psala jsem si o spřátelení. Teď ale vůbec ale fakt vůbec nevím, kdo chtěl koho na diplom. No jo, za 4 dny jsem všechno o blogu zapomněla. Proto bych vás chtěla všechny SB, kterým jsem psala, napište mi sem koho jste to na ten diplom chtěli. Pokud nenapíšete nic nebude jelikož jsem to zapomněla.


Nu, co že se to dělo celý ty čtyři dny se mnou? Bylo to následovně:


V pondělí po odpoledním vyučování jsem zjistila, že jsem ZASE ztratila (Čti: že mi zdrhla) peněženka. Samozřejmě, že mě máma potrestala něčím bez čeho nepřežitu. Zakázala mi počítač s tím, že si myslela, že se budu jako slušná holčička učit. Teda spíš si myslela jak krásně se budu učit a nosit domů dobré a krásné zprávy a známky. Nejsem svoje sestra! To jí asi nikdo neřekl, že?
Když mě v pondělí večer chytla taková depka, že mlátit si hlavu o zeď bylo málo, tak jsem šla spát až moc brzo abych měla klid.
V úterý to bylo o něco horší. No teda až na to, jak krásně jsem se vymluvila na to, že potřebuju něco do školy a zašla jsem si na net a brousila pár minut po netu. To mi ale stejně nestačilo!
Ve středu to bylo o moc lepší. Ve škole jsme měli počítače a já vám mohla konečně napsat a nějak se dát trochu dohromady. V tuto krásnou středu jsem přišla domů, čapla knížku a četla. Dočetla jsem první knihu a okamžitě se vrhla na druhou.
Nuda se nezapřela ani ve Čtvrtek. Ve škole samá nuda až na to, jak jsem byla vystrašená z třídní schůzky. Dopadla až moc dobře. Řešili tam rodiče kraviny a jediný co mi máma vytkla bylo to, že moje známky sice nejsou nejhorší ale vadilo jí deset dvojek. No aby se taky nezbláznila! Pak jsem dočetla knihu číslo dvě a šla na knihu číslo tři. Tu jsem dočetla do půlky a pak počítala. Vyšlo mi, že jsem přečetla víc jak 365 stránek za den. REKORD!
Pátek. Dnešek. Divný den. Měli jsme psát test z hudebky a být zkoušeni z Dějáku. Nekonalo se, byla primární prevence (Kravina, která nám má pomáhat k lepším vztahům ve třídě. Myslim! xD), na který jsem byla poprvé za tenhle rok. Nevadí! Pořád lepší než test z hudebky a zkoušení z Dějáku! Pak byla Ájina. Taky se nekonalo, byli jsme na PCčkách. Juhůůů! Pak jsem přišla domů a dočetla tu knížku. Ha, žádnou jinou jsem neměla! Takže jsem si pustila rádio s tím, že budu poslouchat. Pak se mi zavírali oči a já si řekla: Sny? Jedná možnost kde se setkat s Natsuem!.. A hned jsem spala. Sen se mi zdál ale sama jsem ho nepochopila (A Natsu v něm, jako zázrakem, nebyl!). Potom jsem škemrala mámě o to abych mohla na PC. Nakecala jsem jí, že si pustím film. No jo jasně, při tom jsem se přihlásila na skype a na net. Pak jsem přišla jsem a jsem tady. MILUJU SVOJE NAJIVNÍ RODIČE!

Teď mám konečně za celý týden tu nejlepší náladu! Shar se loučí ale nic dneska (nebo zítra? xD) nekončí! Hele rým!

(PS: Jo, jasně jí vím vyskytuje se tam moc 'že' ale což. Jsem prostě moc líná to vymýšlet no! xD)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aori Anne Jeagerjaques Aori Anne Jeagerjaques | Web | 26. listopadu 2011 v 8:15 | Reagovat

XDD... tak tedy na diplom bych chtěla někoho z: Bleach, Fairy Tail, One Piece... můžeš si vybrat a jak jsem ti už napsala, tak máš u mě diplomek :DD

2 Tera-chan Tera-chan | Web | 26. listopadu 2011 v 23:16 | Reagovat

ahojda... ráda se spřátelím, ale mometálně mám pozastavený blog až do 16. prosince (viz n mym blogu..) ale hnedka co nejdřív se pokusím ti udělat diplomek...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama