Heh, vracím se c:


Demosthenes - Moje "milá" sestra.

16. listopadu 2011 v 21:48 | Shar
Tak tady je něco jako "povídkokravina" do soutěže. To první je můj nástup na "jeviště" pro néchápavé :D


* Přijde do místnosti a práskne dveřma *
"Už zase otravuje! No jo, já zase nemám uklizeno. Hlavně že ona se jen tak, tak s tím notebookem na ten stůl vejde! Mám toho dost! Budu stávkovat! To se přece nedá uklízet si každý den! Už takhle bych potřebovala delší den a ještě teď tam mám vecpat úklid! To teda nehrozí. Až si bude uklízet ona možná, ale fakt jenom možná začnu i já!
Ale je pravda, že tam teď doopravdy nemám zrovna uklizeno. Ale vždyť je to nuda. Už jenom se zvednou je namáhavé a ještě k tomu chodit po pokoji a dávat věci na své místo? Tak to už asi lidé přehání s úklidem ne?
Nemyslela jsem si, že to někdy vůbec řeknu ale..Ne, ne a ne! Andy má pravdu, možná bych se na pár minut mohla vzdát svého neustálého sezení u počítače a věnovat se uklízení.
To ale není o uklízení! No jasně, já si uklidím a sednu si k počítači a hned na mě zase začne řvát ať se jdu učit. To se do toho přidá i máma s tím, kdy mě naposledy viděla se učit. Hehe, to je jasný že nikdy. Někdy se to ale vyplatí se učit teda jenom, když nedávám pozor ve škole. Já se ale snažím dávat pozor ale ono to nejde. Ono totiž když u těch některých výkladů člověk pomalu spí, dává se pozor špatně. Tak holt má pravdu i v tom že bych se měla učit. To je pak ale ještě míň času na všechno ostatní! Budu se s tím muset smířit.
Ne, Andy není zas tak špatná. I když mám někdy sto chutí ji přiškrtit! Často dokáže člověka povzbudit. Je s ní i zábava a to mi nikdo nevyvrátí! Ještě aby mě přece někdo poučoval o mé sestře ne? To doopravdy nehrozí"

PS: Není to dodělané!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama