Heh, vracím se c:


O mě! (Já ve FT)

16. listopadu 2011 v 21:55 | Shar
Jméno: Sharimate Lever
Věk: Přesněji neznámý. Nejspíš 16 let.
Vlasy: Mám dlouhé oranžové vlasy. Stylem asi jako má Edolasská Erza.
Oči: Fialové
Cech: Dříve Sabertooth nyní Fairy Tail.
Povahu: Jsem na první pohled milá, ale vzhled klame. Jsem milá asi tak jako Erza. I když možná trochu jsem milejší než ona. Před Klukama zas tak moc "drsná" nejsem. Takže jsem: trochu milá, vtipná a přívětivá. Dokáže mě naštvat, když si někdo neváží svých přítel.
Rodina: Rodiče jsem nepoznala, teda poznala ale nepamatuji si je. Moje sestra je Erza akorát o tom "nevím" a ona taky ne. Když byla Erza odvedená do R-systému tak mě našla dračice Danga.
Magie: Drakobijecná, tzv. odrážecí. Dokážu ovládat všechny živly ale ne tak úplně. Dokážu s nimy hýbat stejně jako s ostatními věcmi. Dokážu třeba ohnout meč. Jenom ostatní Drakobijecké magie ovládat nemůžu.
Drak: Danga. Je to dračice s fialovými šupinami. Dala mi náramek se znakem podobný zanku FT akorát tam nemá ten "ocásek" a není tak tlustej xD.

Když jsem byla ještě prcek, přišla jsem o rodiče. Vychovávala jsem se svojí sestrou sama. Žili jsem jen z toho co nám kdo dal a co jsem si zčorkovali. Když byla moje sestra odvečena pryč a já přežila, měla jsem ji za mrtvou. Ani si na ní nevzpomínám. Po tom si mě našla dračice Danga. Učila mě Drakobijecké magii tzv. odrážecí. Naučila mě toho mnoho. Jednou ale 7. července, roku X777 zmizela a já byla odkázaná sama na sebe. Putovala jsem po celém království Fiore a narazila na cech zvaný Sabertooth. Byla jsem v něm docela dlouho. Kromě mě tam (Myslím(vím)) byli dva Drakobijci. Moc jsem si ale s lidma v tomto cechu nesedla. Jednou při misi, když jsem viděla symbol Fairy tailu, rozhodla jsem se k němu přidat. Připomínal mi můj náhrdelník a řekla jsem si, že tady to nebude náhoda. Zůstala jsem tam ale tím celý můj příběh teprve začíná....PS: Toto celé bude patřit do mých povídek kde budu vystupovat.. (Jenom ve FT)
Obrázek.. Eto já ho sem musela dát, když jsem se sním tak vykreslovala ^^ xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama