Heh, vracím se c:


Výjezd do hor aneb jedeme na lyžák! --> Kapitola 1, část 1. - Nováček přichází!

16. listopadu 2011 v 22:19 | Shar
První část je rozdělena na dvě části. Jelikož kdybych je spojila budou dlouhé jako.. Jako.. Jako.. *Nemůže najít správné slovo *
No tak si to úžíte! Uvidíme jak se vám do tohoto čtení bude vůbec chtít!


Makarov se díval z okna na zasněženou krajinu a přemýšlel co budou dělat v nekonečné zimě. V zimě moc misí není, a proto se často členové cechu, nudí v budově cechu. Když se tam takhle nudí dopadá to tak, že musí alespoň několik částí opravit.
Po dlouhém namáhaní mozkových buněk ho napadlo, že si udělají výlet do hor.
"Hej, hej! Mládeži! Tuto zimu pojedeme do hor na lyže!" Pomalu od nikoho se nedočkal příznivé odpovědi.
"Ale no tak! Alespoň ten týden co tam budeme si užijeme zábavu ne?!" Pár lidí už souhlasně přikývlo ale větší nadšení už nevydali.

Tu se najednou objevilo Makarovi na tváři zděšení jako kdyby na něco zapomněl. "Ááá! Já vlastně zapomněl! Chtěl bych vám představit novou členku cechu, která pojde s námi!" Ukázal směrem do rohu kde jsem tiše seděla a nikdo si mě nevšímal to této doby. Všichni se na mě otočili a koukali na mě. "To je Sharimate!" Makarov to vyslovil jako kdyby ho měli za chvilku uškrtit. A taky, že jo. Nenávidím když mi někdo řekne Sharimate, jsem Shar!
"No, ahoj." Trochu nervózně povím a můj pohled přejede po celém cechu. Pár lidí se na mě usměje a já jim to trochu víc nejistě oplatím.
"Myslím, že si sní budete rozumět. Jenom bych chtěl říct, tedy pokud smím?" Přikývnu, protože je mi jasné co chce říct. "Tady Shari..Teda ehm Shar je Drakobijec jako pár z vás." Několik lidí na mě střelilo udivený pohled.
"To už je čtvrtý Drakobijec v cechu!" Řekl kdosi s vlasama jako kdyby mu na hlavně seděla kachna otočená zadkem napřed. Při této myšlence jsem se usmála a odhodlala se zvednout ze židle a jít trochu víc z rohu.
"Ehm Shar? Jaký že to jsi Drakobijec?" Trochu jsem se uchechtla, že si ani tohle nepamatuje. " Jsem tzv. odrážecí Drakobijec. Nemám jako Drakobijec přesný jméno, protože moje magie se nedá moc snadno rozpoznat." Letmo jsem přelétla pohledem po cechu a snažila se najít ty tři Drakobijce. Narazila jsem pohledem na vysokého, černovlasého kluka, který právě jedl výčep. Tak to nebylo těžký. Mám prvního.
Ty další dva jsem již nenašla. Přerušil mě Makarov se svým výkladem o horách kam se hodláme vydat. "Na ty hory, odjíždíme již zítra, proto si nezapomeňte sbalit. Ano, doopravdy je účast povinná!" Hodil pohled na modrovlasého kluka, který měl na sobě jenom trenky a já neudržela smích. "Koukej se obléknout, Gray!" Okřikla ho s děsivým výrazem. Při tom, když zařvala se lekla i blondýnka napravo od ní. Nalevo od ní stál kluk, na kterém mi oči zůstali jenom viset. Měl růžové vlasy a teď vypadal ještě vyděšeněji než kluk se jménem Gray. "Jo, jo! Jasně Erzo." Klepavým hlasem odpověděl Gray.
Rozešla jsem se k výčepu s tím, že si dám něco k pití. Bylo to docela nepříjemné. Všech oči na mě viseli jako kdybych byla obraz. Jediný kdo se na mě díval s úsměvem byla Mirajane. Znala jsem její jméno už od včerejška, to jsem poprvé do tohoto cechu přišla. Nikdo si mě ani nevšimnul ale já jich zase až moc.
"Ahoj!" Mirajane mě přívětivě pozdravila a podala mi skleničku s džusem. Asi si od včerejška zapamatovala že ho mám ráda.
" Jé ahoj! Díky." Sedla jsem si na barovou židli a měla jsem upřené oči na toho růžovovlasého kluka. Mirajane si toho všimla. "Copak? Líbí se ti Natsu?" Thla jsem sebou jako ještě nikdy. "Tak se jmenuje?" "Jo jmenuje." Mira se usmála a čekla co jí odpovím na její otázku. "No tak trochu." Sklopila jsem pohled na skleničku a pak na Natsua. "Natsu je Drakobijec jako ty. Vychovával ho drak Igneel ale zmizel před.." "Sedmi lety." Dokončila jsem její větu. " Mě vychovával Drak Danga. Teda přesněji dračice." Začala jsem nervózně klepat nehtem do skleničky.
"Hej! Miro! Dej mi raky jeden Džus!" Zařvala na Miru blondýnka a sedla si vedle mě. "Ahoj! Já jsem Lucy." Představila se mi. "Ahoj, já Shar." Lucy mi podala ruku a já si s ní potřásla. "Vítej! Já jsem taky ta novější. No ale ne úplně. Jsem tady asi půl roku." V tom se k nám přiřítil Natsu a sedl si vedle mě z druhé strany. Mira se na mě zakřenila a já trochu zrudla. "Ahoj!" Zařval mi přímo do ucha až jsem sebou trhla. "Ahoj.." Koukala jsem na skleničku s džusem. "Ty jsi ta nová, ehm Shar? Ty seš taky Drakobijec, že?" "Jo jsem. Dračice, která mě vychovávala zmizela 7. července roku X777. Našla mě když mi byli asi tak čtyři, vlastně já ani nevím kolik mi přesně je." Trochu jsem zasmutněla při vzpomínce na Dangu." Natsu se na mě mírně soucitně podíval. "To seš na tom asi tak jako já."
Po dlouhém tlachání jsem se rozloučila s Mirou a s Natsuem a šla jsem s Lucy domů. Když jsem jí podrobně vyprávěla kde bydlím. Zjistila jsem že jsem její sousedka. Bydlím hned vedle ní.
" Co si myslíš o Natsuovi?" Vypálím ze sebe aniž bych předtím přemýšlela. "No, Natsu je hodnej, milej ale je trochu víc "nažhavenej". Jinak je i docela hezkej, proč se ptáš?" Sjedu pohledem na zasněženou cestu. " No, jenom jsem chtěla víc vědět jakej je nic víc." Lucy se usmála. " Mira mi to řekla, neboj." Vykulila jsem na ní oči. " Neboj nikomu to neřeknu, mě se Nastu taky líbí jo ale né zas tak moc." Trochu jsem zažárlila než dopověděla větu a pak mi došlo, že je vlastně dobře vědět u Lucy jestli by mina Natsua něco nezkoušela. Je lepší se ujistit předem než se dozvědět, že by zrovna Lucy byla v tomto ohledu protivník.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Blik Blik | Web | 18. listopadu 2011 v 15:29 | Reagovat

*ironický pohled* Já ti dam kachnu!* xD jinak úžasná story xDD a s tim Gajeelem... no nemůžu xDD sem se rozmýšlela že taky něco takovýho napíšu ale ty si mě předběhla -.-" :D

2 Zake S. Zake S. | 22. února 2012 v 13:28 | Reagovat

Výborně napsané, četlo se to skoro samo a rozhodně mi to zpříjemnilo den :D Fairy Tail zbožňuju a tvé fanfiction bych si klidně příště přečetla znovu.. vlastně na to možná půjdu hned :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama