Heh, vracím se c:


Výjezd do hor aneb jedeme na lyžák! --> Kapitola 1, část 2. - Ubytování

18. listopadu 2011 v 17:53 | Shar

A je tu další díl. Řeknu vám, že psát tohleto neni nic moc :D Tentokrát myslim, že je to delší než ten předchozí!

Druhý den ráno jsem doslova vypadla z domu. Čekala jsem na Lucy až si sbalí věci a půjdeme před cech. "Dělej Lucy! Trvá ti to hrozně dlouho!" Začnu automaticky řvát a bouchat do dveří. "No jo no jo! Už jdu!" Lucy vyběhne ven a spolu jdeme k cechu. No sice máme 'menší' zpoždění ale to nevadí.
Když dorazíme před cech, zůstanu stát s pusou otevřenou nad všema lidma co jsou ve Fairy tailu. "T-tohle všechno jede s námi?" Ukázala do davu lidí kteří se cpali do autobusu. "Jo, jede." Lucy vypadala jako kdyby jí to nevyvedlo z míry. Mě ale trochu jo, hlavně když mi kolem hlavy proletěla sněhová koule. Projedu očima celý ten dav a zahlédnu Natsua jak stojí vedle modrovasého kluka a vypadají jako kdyby se chtěli navzájem vymáchat hlavou ve sněhu.
"Jak se jmenuje ten modrovlasý kluk vedle Natsua?" Lucy se podívala směrem k Natusovi a povzdychla si. "To je Gray, Natsu a Gray se nenávidí už od, no od toho co jsem slyšela tak odjakživa." Uchechtnul se a kouknu se na Natsua a Gray jak už se chystali se hodit do sněhu ale oba je tam naráz hodila Erza. Trochu jsem se lekla a podívala se na Lucy. Vypadala vyděšeně asi tak jako já.

"To se tady všichni té Erzy bojí asi tak jako teď já?" Podívám se na Lucyin výraz ve tváři. "No vlastně jo, ona je nejsilnější ženská osoba ve Fairy tailu. A ja taková, no zlá. Né ale přímo. Je ale zase dobrý, že támhlety dva dokáže zkrotit jenom ona." Hodí pohledem k Natsuovi a Grayovi kteří se zrovna vyhrabávali z hory sněhu.
"Hej! Děti, hněte sebou! Tak teď všichni do autobusu! IHNED!" Zařval Makarov na celou tuhle naší skupinku lidí. Pak se to všechno začalo kupit do autobusu a já šla s Lucy úplně do zadu na řadu kde bylo pět sedaček. Lucy si sedla k okýnku a já vedle ní. Pak se k našim sedačkám začali cpát další lidé. Natsu, Gray a Erza si sedli vedle nás. A to tak že Natsu si sednul vedle mě a Gray k okýnku. Erza mezi ně aby se nepřizabili. Začala jsem se dívat jinam a Lucy se mi mírně potichu vysmívala. Moje tíživé přemýšlení, o debilním uspořádaní tohohle sezení, přerušil Makarov se svým výkladem.
"Tak tady děcka, máte přísní zákaz používat magii. A to i Happy a Charle!" Zařval na modrou a bílou kočku. K mému zděšení ten Happy lítal přímo nade mnou. Trochu jsem sebou trhla ale moje jediné štěstí bylo, že už jsem takovou "létající" kočku viděla. Pak Makarov pokračoval "Zákaz i normálního pěstního souboje! Žádný běhání po autobuse dokud nezastavíme! A pokud se bude chtít někomu na záchod bude to muset vydržet!" Po těchto slovech si šel sednou na svoje místo úplně dopředu. Gray se po slovech 'komu se bude chtít na záchod bude to muset vydržet' mírně zakroutil.
Po dlouhé cestě, když akorát jenom pár lidí, mezi nimi jsem byla i já, neporušili to co Makarov řekl, jsem konečně dorazili na místo pobytu.
"Teď rozdělíme pokoje! Žádné námitky a reklamace neberu. Ano, totálně mě nezajímá, že s někým nechcete být, jelikož to jinak uspořádat nejde a nepůjde!" Pár lidí se po těchto slovech otřásli. A já jsem si říkala jak se svým štěstím dopadnu.
"Takže! První pokoj je: Gray, Natsu, Gajeel a Mystogan!" Natsu a Gray se na sebe podívali jako kdyby se radši zabili než být s tím druhým na pokoji. Gajeel taky zrovna nevypadal nadšeně. Mystogana jsem ale bohužel v davu lidí nepoznala.
"Další pokoj je: Lucy, Erza, Juvia a Shar." Oddechla jsem si, že jsem neskončila bůhví kde. Lucy vypadala taky docela spokojeně, akorát vypadala že u slova Erza omdlí. Juvia, kterou jsem jen tak, tak v davu poznala, zrovna upřeně koukala na Gray. Odfrkla jsem si co na takovém 'naháčovi' vidí.
"Bohužel pro některé mi další pokoje vyšli takto: Mirajane, Evergreen, Bisca a Cana. Potom Bixlow, Fried, Alzack a Efman. Jeli snámi i ty starší členové takže, Macao, Wakaba a Reedus budou spolu na dalším pokoji. Dále Levy a Wendy budou spolu na pokoji. Vedle nich Jet a Droy. A nakonec budu na pokoji já a Gildarts! Kočky budou se svými majitely." Natsu při slově Gildarts trhl hlavou a podíval se po davu. Vyhledal oranžovovalsou osobu s černým pláštěm a rozletěl se k ní. "Gildartsi! Vyzívám tě!" Něž stihl ale Natsu zareagovat, poslal ho Gildarts k zemi přímo hlavou do sněhu.
"A co ostatní?!Ty jako nejeli?" Zařval Wakaba. Makarov se usmál, protože až teď mu došlo, že nejsou všichni. "No, oni museli zůstat v cechu. Někdo totiž alespoň pár misí plnit musí ne?" Zabrblal nejistě Makarov a dál se s tímto tématem neobíral. "Teď si vezměte kurfy a já vás rozdělím do vašich pokojů!" Všichni čapli svoje kufry a šli líným krokem k budově.
Po dlouhé hádce Natsua a Makarova se vše konečně vyřešilo. Náš pokoj byl až na konci ubytovny. Tudíž jsme byly nejdál od mistra. Vedle nás měli pokoj kluci a na proti byla Mirajane a spol.
Náš pokoj byl dost veliký. Měl dvě místnosti po dvouch postelích. Já a Lucy jsem byla v jedné místnosti a Juvia a Erza v druhé. Já si zabrala nejlepší postel pod oknem. Začala jsem si hned vybalovat do skříně, když ke mě pomalu přišla Lucy.
"Hůř jsem asi dopadnout nemohly co?" Letmo se podívám do druhého pokoje kam Erza nosí po kufrech celý svůj náklad. "Ne to fakt nemohly." Začnu v sobě dusit smích a otevřu okno. Hned jak si rozdělíme s Lucy skříň slyšíme, jak někdo z vedlejšího pokoje letí z okna po střeše.
"Ty horká hlavo! To si odskáčeš!" S Lucy jsem se okamžitě nacpali k oknu a dívali se na Gray v trenkách zapadnutého ve sněhu.
"Zavři zobák ty striptére!" Zařval na Graye Natsu z vedlejšího okna a bylo vidět, že se ani nějak nesnaží zadržovat smích.
Najednou se za námi ozvalo prásknutí dveří a mi to nějak ignorovali s tím, že jsi jde Erza pro další kufry. Chvilku potom ale slyšíme nehorázný jekot z pokoje kluků a Natsua jak letí z okna za Grayem a cestou stíhá nadávat Erze, proč ho hází z okna. Lucy ani já jsem se neudrželi na nohou a začali se smát. Erza se s novým prásknutím dveřmi vrátila do pokoje a šla si vybalit.

"Koukejte hnout zadkem ať jste venku!" Zařval Makarov na celou ubytovnu a všichni rychle vyšli ven. Spěšným krokem jsme vykročili na sjezdovku a já měla špatné tušení že to nedopadne dobře. Tušila jsem správně.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Baka ^^ Baka ^^ | Web | 18. listopadu 2011 v 19:14 | Reagovat

OMJ :DD Napiš další, baví mě to číst :DD A když si řikala o tom rozdělování pokojů, myslela jsem, že budeš s Natsuem, ale díky Jashine, že nejsi až tak úchylná, i když já vím, že od toho nemáš moc daleko :33

2 Niaki :3 Niaki :3 | Web | 18. listopadu 2011 v 20:16 | Reagovat

muhahaa~~ další ^^ :3

3 Blik Blik | Web | 19. listopadu 2011 v 10:39 | Reagovat

[1]: já myslím že omno k tomu dojde xDDD

[2]: Fakt jakožer počkej až začnu psát já xDD jinak máš u mě diplom :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama