Heh, vracím se c:


Výjezd do hor aneb jedeme na lyžák! --> Kapitola 2 - Sráz

19. listopadu 2011 v 21:22 | Shar
A je to tady zase! Dopsala jsem třetí část a to co jsem tam chtěla dát jsem tam bohužel nedala. (Gomen Baka a Blik)


Přišli jsem na sjezdovku a všichni se hned začali koulovat jako o život. Jen tak, tak jsem stíhala uhýbat, až jsem s lyžemi spadla a skoro sjela ze sjezdovky po zadku. Seškrábala jsem se ze země a šla se připravit na ten doopravdy zábavný sjezd.
"Tak děti! Teď si půjdeme zajezdit! A hlavně žádný kraviny!" Hned jak to dořekl bylo mi jasné, že to dopadne jako minule, když něco zakazoval.
"Shar! Chytej mě! Já spadnu!" Zaječela mi skoro do ucha Lucy. První sjezd jsem ji učila vůbec na lyžích stát. Docela jsem se ale při tom i zasmála, jelikož nejenom že padala Lucy ale i hodně dalších.
"Ty princezno ze země zmrzlých spoďárů! Přestaň pode mnou dělat ledovku!" Zařve Natsu, který se právě slušně vysekal se snowboardem. Gray se uchechtne a jede na svém snowboardu dál.
"Tak to teda né princezno!" Rozehřeje mu sníh před snowboardem a Gray se na snowboardu neudrží a spadne do nedaleké hory sněhu po hlavě.


"Jak je vidět, tyhle dva jestli budou dál spolu na pokoji, ubytovna shoří a zmrzne najednou!" Lucy se zasmála a snažila se zvednout po svém pádu.
"No tak alespoň to nebudeme muset hasit!" Lucy se konečně zvedla a sanžila se jet dál. Pomalu jsem se za ní rozjela, z dálky pak bylo slyšet nadávaní jak se Gray a Natsu do sebe zase pustili.
"Hele kdo je támhleten?" Ukážu na kluka v plášti co kolem nás prosvištěl.
"To je Mystogan, nikdo z cechu až na Makarova toho o něm moc neví, Makarov ale nechce nikomu nic ohledně něho říct." Kouknu se na Mystogana znovu a kolem nás tentokrát projeli Natsu a Gray, bohužel pro Mystogana se stal jejich malou obětí, když mu Gray omylem pod snowboardem zmrazil sníh a Natsu ho následovně nechal roztát. Mystogan se natáhl podobně jako Gray, když ho Natsu vyhodil z okna.
"Děláte si ze mě srandu že jo?!" Zařve Mystogan, když vystrčí hlavu ze sněhu. Otočí se na místo kde kdysi zastavili Natsu a Gray. Teď už tam nebyli, stačili zdrhnout dřív než Mystogan vystrčil hlavu ze sněhu.
"Kam ty dva parchanti šli?!" Zařval na nás s Lucy, Mystogan. Ani jedna jsme neváhali a ukázali směr, kterým oba zdrhli. Mystogan rychlím krokem vykročil na místo, kam jsem mu ukázali. Zastavil se u srázu, rozhlídnul se ale ty dva neviděl.
"Přece nebudou tak blbý aby spadli dolů." Zabrblá si pro sebe a podívá se dolů. No samozřejmě že tam Natsu a Gray leželi napůl mimo sebe ve sněhu.

Když už byl skoro čas na oběd a všichni až na ty tři byli na ubytovně, zahlídla jsem z okna Mystogana jak za sebou táhne svázaného Gray a Natsua.
"Co jsi jim sakra udělal?" Zeptal se zděšeně Makarov ale přitom se v duchu Natsuovi a Grayovi vysmíval.
"Ti dva zledovatěli a nechali roztát celou sjezdovku. Já se kvuli nim vyflákal, oni zdrhli a spadli ze srázu. Pode mnou se ten sráz podlomil a já sletěl za nima." Pár lidí křetí 'omylem' Mystogana slyšeli se mu pěkně vysmáli. Makarov zůstal stát s otevřenou pusou dokořán.
"Odtáhni ty dva do jejich pokoje než jim budu muset jednu vrazit!" Zařval Makarov až Mystogan nadskočil.
"To jsou fakt dva blbci!" Prohlásila Erza, když procházela naším pokojem, když práskla dveřma bylo mi hned jasné kam má asi namířeno.
"Vy dva malý šmejdi! Zničili jsem celou sjezdovku, půlka lidí kvůli vám je ráda, že chodí a vy ještě spadnete ze srázu a tenhle za váma! Jste normální?!" Řvala Erza na Gray, Natsua a Mystogana tak, že já a Lucy jsem to slyšeli jako kdyby stála vedle nás. Začali jsme se nehorázně smát. Pak se ozvalo další prásknutí dveřma a my se s Lucy přestali smát s kamenným výrazem ve tváři.
"Chudák Gray-sama! Erzo nemusela jsi být na něj tak zlá!" Fňukala Juvia. Přestala Ihned když se na ní Erza podívala s děsivým výrazem. Já s Lucy jsem se jen tak drželi od výbuchu smíchu.
" Oběd vy malý parchanti!" Zařval Makarov ještě pořád naštvaně. Několik lidí vylezlo z pokoje a šli bojácně dolů na oběd.
"Co je to za rozmixovanou sračku?" Utrousí Gray při pohledu na jídlo co kdysi bývalo kaše a řízek. Mezitím co u vedlejšího stolu kde seděl Bixlow, Fried a Alzack využili jídlo pro jinou aktivitu, proto jsem občas musela uhnout aby mi na hlavu neplácli kaši nebo kus řízku. Sama jsem do jídla ani nebodla, jelikož jsem se bála, že z toho každou chvilku vyleze něco co se za tu dobu tam stihlo zabydlet. Jediný kdo to jedl byla Juvia, ta ale očividně ani nevěděla co jí při jejím zaujatým pohledem na Graye.
"ÁÁÁ! To si ze mě děláte srandu! Já tady mám každý den lyžovat jako o život! Padat se srázu, snášet támhletoho debila na pokoji a ještě jíst tyhle sračky?!" Zařval ne celou jídelnu Natsu.
"To jsem vařila já ty nevděčnej parchante!" Zařve za ním Erza. Natsu zkamení a neopováží se už ani otočit. Po tom se ozvalo hlasitý 'cák' a Erze na tváři přistála kaše. Otočila se na tu divnou trojku u stolu vedle Graye, Natsua a Mystogana a spustila svůj oblíbený řev. To už jsem jí ale radši neposlouchala, protože jsem tušila, že bych jako vždy zapadla pod stůl smíchy.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama