Heh, vracím se c:


Prosinec 2011

No..Když já jsem tak líná!

25. prosince 2011 v 19:01 | Shar
Vidíte jak dlouho už mám blog a ani jsem tady s ničím nehla? No jo.. Já jsem líná! Nebo mě to spíš nebaví.. Budu se snažit zlepšit a uvidím kam to povede.. Chci se omluvit SB, které jsem neměla zapsané a budu se snažit víc obýhat.. Snad to půjde.. Kdyby ne napíšu a pozastavím~...

Shar..

Ze světa odcházejí v tu nejhorší dobu..

18. prosince 2011 v 12:50 | Shar
Těm neinformovaným.. Dnes zemřel Václav Havel. Bylo mu 75let a měl dlouhodobé zdravotní problémy. Zemřel ve spánku alespoň tak ho osud odměnil. Musím říct, že se o tom nepíše zrovna třikrát nejlíp a je to dost nepříjemné. Narodil se 5. října a byl to politik, dramatik a spisovatel. Byl bojovníkem za lidská práva. Byl hlavně taky známy a byl to náš bávalí prezident. Umřel, v ten nejhorší okamžik. Jako můj děda
Můj děda umřel asi 3 dny po Vánocích minulý rok. Byl už dlouho nemocný a všichni věděli, že to takhle dopandou muselo ale nikdo nevěděl kdy. Pohřeb byl asi 4 dny před mýma narozeninama a já z toho byla pěkně na nic. Babikč ase z toho vzpamatovávala asi půl roku než jsem jí zase viděla se usmát. To ale celá naše rodina.
Lidi odchází v ten nejhorší čas. V čas kdy má být každý plný radosti a cukroví. Bez nich se ale člověk neusměje.

Když člověk zaspí...

18. prosince 2011 v 11:58 | Shar
Stalo se co se mělo stát. Já tady dlouho nebyla. Nikoliv, že bych na PC nemohla jen jsem byla líná něco psát. Dnes již líná nejsem a tak vám povím na co jsem včera narazila..

Shimeji revoluce!

11. prosince 2011 v 19:35 | Shar
Narazila jsem na naprosti kawaiiozní postavičky, které vám běhají po obrazovce! No našla, podívala jsem se na Michio blog a ona tam o nich měla článek tak jsem hned stahovala. Teď jich mám nastahováno docela dost ale používám jich jenom pár. Jak mi tady šplhají tak tedy i dost překáží. Dá se s nimi házet až Jashin ví kam a s některýma i třeba dělat takové různé věci. Jediný mínus je to, že když se člověk dívá na anime tak dost překáží. protože lezou přes to video. Dají se i odstranit a to kliknutí levou myší a dáme to co tam je. Také se pak umí množit, občas se proto bojím odejít od PC abych jich tady neměla miliardu! xD

Kde je najít?: Deviantart (Je to odkaz!) Lze je potom najít i na Googlu, když si tam zadáte Shimeji
Co pak dál?: Najdi si toho, kterého chceš a stáhni si to. (Stahování je nejčastěji vedle toho obrázku) Nejčastěji je to ve winRARu
Co když nejde stáhnout: Nevím, mě některé taky nejdou.
A dál?: Otevři si to a nainstaluj (Hledej tam něco co končí koncovkou .exe)


No nejsou kawaii? Tady chybí moji: Miku, Kuro, Ciel, NYAN CAT! a Deidara

Medvídek

10. prosince 2011 v 13:33 | Shar
Muhahá! Doděláno RPCčko s medvídkem! Medvídek *w* xD Díky Niaki, že jsi my ten bas poslala, podle kterýho jsem to dělala :D Bohužel jsem to nějak divně uložila takže jsem to musela hledat na netu...
Díky Tsuki že jsi mi to opravila.. Mě líné prdeli se nechtělo a ona se nabídla! HA! xD
Název: Shar s medvídkem!
Čas dělání obrázku: Asi tak 3-5 hodin.. Jsem pomalááá xD
Zdroj: Já, Bas deviantart
Obrázek podle kterého jsem to dělala: Tady
Program: Paint tool sai

Srandy kopec!

8. prosince 2011 v 21:02 | Shar
Je to tady. Mám pracovky s druhou třídou. Tudíž s Béčkem. Srandy kopec? Možná i slabí slovo.. Jeden prodává kondomy na kratáčky (Ano, fakt na kartáčky!) druhej tam prcá s někým na židli. Prostě zbláznit se je málo.
Teď jsem na počítačích. Ten učitel na pracovky (čti: teplej slon) nám dovolil jít na PC pod podmínkou, že budeme zticha. No, kdo by to drodržel, že? dělání kravin prostě k tomuhle patří!

Ale teď k tématu.. Ehm psát povídku na pracovkách? PROČ NE? xD
(odehrává se to nějak po Edolasu)
Název: Srady kopec!
Napsala: Shar
Kdy: 8.12.2011

Zkouška 1,2,3! RPC je na světě!

7. prosince 2011 v 22:16 | Shar
Jsem děsně unavaná! Pocit, že brzo umřu je teda doopravdy málo.
Učit se básničku česky a pak ještě anglicky to člověka fakt zmůže.. Pak ještě ten blbej Demosthenes. Mám toho nějak moc ne? No, i když ani ne..
Už konečně vím co chci k vánocům! Větší paměťovku do mobilu! Stahuju totiž FT do mobilu aby byl pořád se mnou! No, neni to tak kvuli tomu aby byl furt se mnou ale kvuli tomu, že si máma oblíbila tresty zakázaného PC a já bez Fairy Zailu nepřežiju víc jak týden. Pak začínám šílet a začínám dělat další podobné, šílené věci..Teď k tomu RPC! Tohle co tady uvidíte tak na tom jsem dost pracovala..
Název: Sharimate! Obelčení verze 1!
Čas dělání obrázku: Dělala jsem to s gigantickýma přestávkama asi 3 dny jinak jenom tohle asi 6-8 hodin.
Zdroj: JÁ!
Obrázek podle kterýho jsem to dělala: Z-D-E! (Pokud jste si nevšimli tak jsem zachovala jen tvar obličeje a ramen xD)
Program: Paint tool Sai

Kono matawa sono?

3. prosince 2011 v 19:22 | Shar
Čekat něco takového, že se mi stane? Nikdy. Jsem v pěkně pekelné situaci. Zjistila jsem, že se mi zájezd se školou do Anglie kříží s turnajem ve sportu.
Co já mám teď jako dělat? Rodiče ať se sama rozhodnu. Hm..Hezký, já se sama ale nerozhodnu.
Copa můžu nechat holky ze sportu jen tak, když už takhle přijdou o pár lidí, kteří taky nemůžou? Když se někdo zraní nebo se najde ještě jeden co nebude moc jsou dost v háji. Já si mám nechat ujít turnaj na, kterém je vždy tolik srandy?
Můžu snad nechat Baka, Blik a Cvak jen tak? Když nepojedu já, nacpe jim učitelka na pokoj jednu krávu. Je to hrozná vtěrka, furt mi brečí, že nemá kámoše a takových je i víc. Tohle jim mám nechat na pokoji? A pak ještě ten zážitek. Vidět tolik věcí..
Chtějí toho po mě najednou nějak moc. Tohle jsme fakt nezažila. Chci pomoct! A to od vás! ANKETA!

Výjezd do hor aneb jedeme na lyžák! --> Kapitola 3 - Až moc dlouhý polední 'klid'

1. prosince 2011 v 22:20 | Shar

Další díl. Další várka mojí ztřeštěnosti. Užíte si to! Vím, že je to možná kratší než normálně ale brzy bude další díl o něco delší. A omlouvám se za chyby. (GRAMATIKO NEDÍVEJ SE!)

Odpoledne jsme měli jít na sjezdovku znovu ale počasí si řeklo, že půjdeme leda tak do pokoje. Měli jsme tedy do večeře volno, to bylo ale pro některé pokoje ale až moc nebezpečné.
"Přestaňte tady bouchat!" Zařvala na nás Erza, která si zrovna četla nějakou knížku.
"To ale nejseme my!" Zařve Lucy přes to bouchání. Já ani řvaní a ani bouchání neslyšela protože jsem zrovna se sluchátkama v uších.
"Neřikej mi že to jsou zase ty parchanti odvedle!" Zařvala Erza a já se vyděsila když jsem uviděla něco proletět kolem našeho okna z vedlejšího pokoje. Otevřu okno a vykouknu z okna abych se podívala co to bylo. Jen tak, tak stihnu uhnout sněhové kouli, která mi proletí kolem obličeje.
"Tak to byla poslední kapka!" Podívá se na mě Erza a vidí můj vyděšený pohled. Odejde z pokoje s prásknutí dveřmi.
"Erzo! Počkej!" Zařvu za Erzou a rozběhnu se za ní. Doběhnu ke kluků pokoji společně se Erzou.
"Nadávej jim, ale prosím neházej je z okna jo?" Zařvu jí do ucha aby mě slyšela. Když za Erzou práskly dveře a já slyšela její nadávání a klučičí jekot, to jsem už nevydržela a vykopla dveře.
" Erzo řikala jsem ať jim jenom nadáváš! A neházíš je z oknÁÁÁ!" Zaječela jsem trochu konec protože jsem se rozešla směrem k Erze a o někoho zakopla. Když jsem se úspěšně seškrábala ze země podívala jsem se na zem.
"Děláte si ze mě srandu?" Píchla jsem nejbližší věcí do Mystyho, o kterého jsem zakopla. Mystogan se na mě podíval jako na vraha a snažil se zvednout. Erza vypadala jako kdyby každou chvilku měla vybuchnout.
"Takže, teď mi hezky řeknete co se tady stalo jinak se váš ksicht setká se sněhem!" Zahulákala Erza a za mnou mi pošeptala Lucy: "Takovou jí ani já neznám." Zamrazilo mě v zádech a nadskočila jsem.
"Kde ses tady vzala?" Lucy se na mě tázavě podívala.
"Jsem tady celou dobu!" Nechápavě jsem se na ní podívala a pak jsem si pořádně prohlédla kluků pokoj. Vypadal jako kdyby se ním prohnala bouře ledu a ohně. Vzpomněla jsem si na Natsuovo a Grayovo schopnosti a došlo mi, že to vypadá tak jak to je. Dál v rohu to vypadalo jako kdyby tam ještě před chvilku někdo seděl a stal se terčem všech střel, které Natsu a Gray 'vystřelili' vedle. Nakonec byla pomalu díra ve zdi díky Gajeelovi, který si ještě teď mlátil hlavu o zeď.
"Děláte si ze mě jenom srandu, že jo? ŽE JO?!" Zařvala hystericky Erza a neměla daleko od skácení se na podlahu.
"Vy pitomý parchanti! Hněte sebou na večeři! A ten kdo na ní nedorazí nic jiného nedostane!" Z Makarova hlasu bylo ještě slyšet naštvání a mě znovu přejel mráz po zádech.
"Kdy myslíte, že nám přestane řikat že jsem parchanti?" Zeptal se Gray.
"Do tý doby co tady ty budeš smrdět!" Zařval na něj Natsu.
"Jo a holky! Jste večer pozvaný na takovou menší párty! Bohužel bchod na párty je oknem!" Zařval za námi Natsu a Erza si pro sebe špitla: "Tak to se radši ukamenuju!"

Akorát jsem stihla s Lucy dojít do pokoje a hned na nás řvali dva hlasy najednou.
"Lucy! Shar! Že se mnou půjdete na tu párty ke Grayovi-sama?!" Zařvala na nás Juvia.
"Jak ta se sakra o tom dozvěděla?!" Špitla mi Lucy do ucha. Já pokrčila rameny.
"Nemáte snad v plánu tam jít, že ne? Podpořte mě! Vždyť to je jenom banda kluků co jsou tak pitomí na to aby se mlátily hlavou o zeď!" Řekla Erza. Lucy se mírně usmála a prohlásila: "No já nevím kdo to nedávno byl, že chtěl moc vědět jak Mystogan vypadá pod maskou." Erza se na ní udiveně podívala.
"Jak tohle sakra víš!?" Sykla Erza.
"Mluvíš sama pro sebe nahlas." Odpověděla v klidu Lucy. Nechápavě jsem na Lucy koukala. I Erza vypadala, že tuhle Lucyinu stránku nezná.