Heh, vracím se c:


Srandy kopec!

8. prosince 2011 v 21:02 | Shar
Je to tady. Mám pracovky s druhou třídou. Tudíž s Béčkem. Srandy kopec? Možná i slabí slovo.. Jeden prodává kondomy na kratáčky (Ano, fakt na kartáčky!) druhej tam prcá s někým na židli. Prostě zbláznit se je málo.
Teď jsem na počítačích. Ten učitel na pracovky (čti: teplej slon) nám dovolil jít na PC pod podmínkou, že budeme zticha. No, kdo by to drodržel, že? dělání kravin prostě k tomuhle patří!

Ale teď k tématu.. Ehm psát povídku na pracovkách? PROČ NE? xD
(odehrává se to nějak po Edolasu)
Název: Srady kopec!
Napsala: Shar
Kdy: 8.12.2011


Každý chtěl jednou jít na misi zvanou SK, jenom jednomu se to zadaří, byl to právě Gajeel koho Makarov postil tím, že na tuhle misi mohl jít. Nikdo předem nevěděl co je to za misi, tedy až vždy na Makarova.
"Tak kdo bude ten druhý po Gajeelovi? Kdo to bude kdo?" Zařve Makarov na celou budovu cechu. Pár lidí nadšením vypísklo a druzí si zase přáli, ať to nejsou oni.
"Lucy-chan! Minulá mise Sk byla pěkně zlá. Šel tam na ní Natsu a Erza a podle toho jak přišeli zpátky bylo všem jasný, že to nebyla pořádná mise ale jenom psychická blbovina!" Lucy se otřásla a shodila ze sebe svoje nadšení, po tom co jí tohle Levy zašeptala do ucha. Gajeel, který nevěděl, do čeho jde, se zrovna pěkně vysmíval Natsuovi, že on tam jde a Natsu ne.
"Kdo by o to stál? ty vlastně nevíš co bylo v předminulé, že ne? No, byl jsem na ní já a...ÁÁÁ! Erzo!" Natsu zaječel jako malá holka, když mu Erza podkopla nohy, aby zmlknul. "Copak Erzo? Bojíš se, že bych řekl ty víš co?" Gajeel jenom na Natsua přihloupě čuměl.
Před rokem byl na této misi Natsu a Erza. Šli taky dva. Nebilo to nic hezkého. Šli daleko do jeskině kde na ně čekali lidi z dalších cechů. Společně hráli falšku, jo prostě jenom falšku! Nejenom, že se tam Erza musela líbat s Natsuem ale i s Lyonem. Natsu měl štěstí a líbal se jenom s Erzou. Jenom, no možná je to slabé slovo ale Natsu vypadal jako kdyby si to docela i užíval, jenom Erza se ještě teď cítí trochu blbě.
"Řekneš něco a budeš toho litovat jako teď!" Erza, po tom co se Natsu pracně zvedl, mu znova podkopla nohy a dupla mu na hlavu. "Ale no ták Erzo! Neřikej, že to nebyla sranda?" Řekl Natsu a očekával další ránu, žádná ale nepřišla. Erza jenom potupně od Natsua odstoupila a odešla někam do davu lidí.
"Tak jo! Druhým kdo půjde s Gajeelem na misi je Levy!" Natsu vyprskl smíchy a Makarov se trochu usmál. Makarov jako jednný vždy ví, co je to za misi. Škoda jen, že je vždy stejná a nikdo o ní nikde nesmí mluvit.
"Mise začíná teď! Tady máte pokyny a mapu ajk se dostat na místo, kde se setkáte s někým, kdo potřebuje pomoct." Řekne Makarov a šeptem dodá: " No tedy možná." Pak se začne hlasitě smát a pošle je na Misi. Erza koukala s trochu výsměchem za nimi. Natsu se připlížil za ní a chytil jí kolem pasu tak, aby si toho nikdo nevšimnul.
"Ale copak Erzo? Chtěla bysi jít taky? A znovu se mnou?" Vysmál se jí trochu Natsu. Erza sebou cukla ale ani se po tom nehnula. Natsu se usmál a vytáhnul jí z budovy cechu.

"Kde to Ksakru jsme?!" Zařval Gajeel když vstoupil do jeskině kde už byli zase Lyon a Sherry. Za nimi seděů Hibiki s nějakou holkou.
"Tak jo! Vy jste určitě přišli na misi SK! tahle misa náleží jen vám a.." Nastalo trapné ticho, kdy si všichni všimili malého chlápka, který vylezl z obrovské tmy a zapálil svíčky všude kolem nich.
"Tato mise náleží jen vám a támhletý flašce v rohu. Jo, ano.. Budete hrát flašku! Ten kdo nezná pravidla je magor a ti kolem ho poučí, že?!" Hodil po Levy flašku.
"Že si z nás dělá jenom srandu, že jo? ŽE JO" Zařvala na celou místnost Levy. Lyona ani Sherry to nijak nepřekvapilo, přece jenom tady byli i minulý rok. Hibiki se taky netvářil moc nadšeně ale věděl do čeho jde, za to ta holka vedle něj vypadala docela dost natěšeně.
"Jak se na to můžeš těšit Yui?" Zařval na ní Hibiki, který se zvednul a vypadal jako kdyby mu až teď došlo o co jde, nebo vůbec kde je.
Po chvíli, kdy si všichni sedli do kruhu a první kolo bylo podle Yui 'jenom' na líbání. Levy se tam krčila v rohu, jako kdby jí mučili. Mo být na jejím místě cítí se zmučeně každý. Líbat se s Hibikim, to není jen tak pro někoho. Hibki roztočil flašku a ta ukázala nejdřív an Levy a pak na Gajeela.
"Děláte si ze mě jenom srandu, že jo?" Levy se podívala na Gajeela ten se pomalu ani nesnažil zadržet smích.
"Ale no tak Levy, když Erza a Natsu tak i ty a já!" Gajeelovi došlo to co mu chtěl Natsu říct ale Erza ho zarazila. Levy se na něj podívala s výrazem totální nechápavosti. Gajeel se usmál a tiše dodal: "Fakt sradny kopec.."

"Natsu, dej ze mě ty ruce pryč nebo.." Natsu se usmála. "Nebo co?" Erza si byla jistá, že jeho teda rozhodně nepřepere. "Nebo nic co?" Natsu jí otočí tváří k sobě a podívá se na ní jak se hezky červená. "Ale, ale.." Řekl Natsu a díval se na Erzu. Erza už to nevydržela políbila ho.
"Tak tomuhle já říkám srandy kopec.." Zašptal Natsu.

Ehm..Konec? Neumím psát slaďáky, ale já se to naučím! Tohle je ehm.. Něco začátečnickýho? Tak, že jo bylo to psaný na 'pracovkách' a já to nestiha zvěřejnit tak to dělám až teď..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Blik Blik | Web | 8. prosince 2011 v 21:17 | Reagovat

Uj, tak to je kruťózní povídka *w* xDDD

2 Aori Anne Jeagerjaques Aori Anne Jeagerjaques | Web | 9. prosince 2011 v 13:05 | Reagovat

ráda bych si to přečetla (ale nemá odvahu po tolika letech zase nějakuo číst :DD)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama