Heh, vracím se c:


Výjezd do hor aneb jedeme na lyžák! --> Kapitola 3 - Až moc dlouhý polední 'klid'

1. prosince 2011 v 22:20 | Shar

Další díl. Další várka mojí ztřeštěnosti. Užíte si to! Vím, že je to možná kratší než normálně ale brzy bude další díl o něco delší. A omlouvám se za chyby. (GRAMATIKO NEDÍVEJ SE!)

Odpoledne jsme měli jít na sjezdovku znovu ale počasí si řeklo, že půjdeme leda tak do pokoje. Měli jsme tedy do večeře volno, to bylo ale pro některé pokoje ale až moc nebezpečné.
"Přestaňte tady bouchat!" Zařvala na nás Erza, která si zrovna četla nějakou knížku.
"To ale nejseme my!" Zařve Lucy přes to bouchání. Já ani řvaní a ani bouchání neslyšela protože jsem zrovna se sluchátkama v uších.
"Neřikej mi že to jsou zase ty parchanti odvedle!" Zařvala Erza a já se vyděsila když jsem uviděla něco proletět kolem našeho okna z vedlejšího pokoje. Otevřu okno a vykouknu z okna abych se podívala co to bylo. Jen tak, tak stihnu uhnout sněhové kouli, která mi proletí kolem obličeje.
"Tak to byla poslední kapka!" Podívá se na mě Erza a vidí můj vyděšený pohled. Odejde z pokoje s prásknutí dveřmi.
"Erzo! Počkej!" Zařvu za Erzou a rozběhnu se za ní. Doběhnu ke kluků pokoji společně se Erzou.
"Nadávej jim, ale prosím neházej je z okna jo?" Zařvu jí do ucha aby mě slyšela. Když za Erzou práskly dveře a já slyšela její nadávání a klučičí jekot, to jsem už nevydržela a vykopla dveře.
" Erzo řikala jsem ať jim jenom nadáváš! A neházíš je z oknÁÁÁ!" Zaječela jsem trochu konec protože jsem se rozešla směrem k Erze a o někoho zakopla. Když jsem se úspěšně seškrábala ze země podívala jsem se na zem.
"Děláte si ze mě srandu?" Píchla jsem nejbližší věcí do Mystyho, o kterého jsem zakopla. Mystogan se na mě podíval jako na vraha a snažil se zvednout. Erza vypadala jako kdyby každou chvilku měla vybuchnout.
"Takže, teď mi hezky řeknete co se tady stalo jinak se váš ksicht setká se sněhem!" Zahulákala Erza a za mnou mi pošeptala Lucy: "Takovou jí ani já neznám." Zamrazilo mě v zádech a nadskočila jsem.
"Kde ses tady vzala?" Lucy se na mě tázavě podívala.
"Jsem tady celou dobu!" Nechápavě jsem se na ní podívala a pak jsem si pořádně prohlédla kluků pokoj. Vypadal jako kdyby se ním prohnala bouře ledu a ohně. Vzpomněla jsem si na Natsuovo a Grayovo schopnosti a došlo mi, že to vypadá tak jak to je. Dál v rohu to vypadalo jako kdyby tam ještě před chvilku někdo seděl a stal se terčem všech střel, které Natsu a Gray 'vystřelili' vedle. Nakonec byla pomalu díra ve zdi díky Gajeelovi, který si ještě teď mlátil hlavu o zeď.
"Děláte si ze mě jenom srandu, že jo? ŽE JO?!" Zařvala hystericky Erza a neměla daleko od skácení se na podlahu.
"Vy pitomý parchanti! Hněte sebou na večeři! A ten kdo na ní nedorazí nic jiného nedostane!" Z Makarova hlasu bylo ještě slyšet naštvání a mě znovu přejel mráz po zádech.
"Kdy myslíte, že nám přestane řikat že jsem parchanti?" Zeptal se Gray.
"Do tý doby co tady ty budeš smrdět!" Zařval na něj Natsu.
"Jo a holky! Jste večer pozvaný na takovou menší párty! Bohužel bchod na párty je oknem!" Zařval za námi Natsu a Erza si pro sebe špitla: "Tak to se radši ukamenuju!"

Akorát jsem stihla s Lucy dojít do pokoje a hned na nás řvali dva hlasy najednou.
"Lucy! Shar! Že se mnou půjdete na tu párty ke Grayovi-sama?!" Zařvala na nás Juvia.
"Jak ta se sakra o tom dozvěděla?!" Špitla mi Lucy do ucha. Já pokrčila rameny.
"Nemáte snad v plánu tam jít, že ne? Podpořte mě! Vždyť to je jenom banda kluků co jsou tak pitomí na to aby se mlátily hlavou o zeď!" Řekla Erza. Lucy se mírně usmála a prohlásila: "No já nevím kdo to nedávno byl, že chtěl moc vědět jak Mystogan vypadá pod maskou." Erza se na ní udiveně podívala.
"Jak tohle sakra víš!?" Sykla Erza.
"Mluvíš sama pro sebe nahlas." Odpověděla v klidu Lucy. Nechápavě jsem na Lucy koukala. I Erza vypadala, že tuhle Lucyinu stránku nezná.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Niaki :3 Niaki :3 | Web | 1. prosince 2011 v 22:33 | Reagovat

Mystyy~~~ *w* parádní :D :3

2 Aori Anne Jeagerjaques Aori Anne Jeagerjaques | Web | 2. prosince 2011 v 13:40 | Reagovat

XDD

3 akatsukipovidky akatsukipovidky | E-mail | Web | 12. ledna 2013 v 22:32 | Reagovat

kdy bude další díl?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama