Heh, vracím se c:


Even crazy people are returning..

17. září 2012 v 15:20 | Shar

SHAR SE VRACÍ! Jste rádi? ^^

Pusťte si hezky písičku a počtěte si tady ty bláboly, pokud vůbec máte nervy to číst a nechjcete mě rovnou poslat do psa s tím, ať se na to vykašlu. (na to řeknu jen jedinné: Stíny černé svině si vás najdou!)Vítejte v mém malém internetovém domečku! Doufám, že nikdo nebdue mít rpoblém s tím, že se Shar vrátila ke svému blogu, protože jestl iano, tak dotyčného najdu i kdyby se schoval na nenalezitelném ostrově a zabiju ho. Ne, to doopravdy není vtip ^^'
Jak asi někteří z vás ví, tak kdysi dávno, před třičtvrtě rokem se mi s jednou blogařkou stal nemilý incident, který mi naprosto zkazil chuť dál blogovat a přenášet moje každodenní pocity do téhle mojí malé tajemné komnaty. Nebudu vám tady nijak barvitě vyličovat, co přesně se stalo. Prostě jen mě to donutilo se na můj malý internetový domeček z vysoka vykašlat. Tak neříkejte, že by vás nenaštvalo, kdyby vás někdo před všema SBčkama shazoval nejmenovaným způsobem a vám by se potom chtělo to všem vysvětlovat. Ne, myslím si že nechtělo, když nejmenovaná blogařka byla oblíbenější než já, tak bych někoho asi těžko přesvědčila.
Ale teď zpět k tomu, co jsem vlastně chtěla říct k začátku. Hodlám totiž smazat pár článků, ale povídku, kterou sjem napsala tady asi nechám. Můžete potom dělat rozdíly mezi tou, co chystám napsat, že? :DD Ještě se ale musím rozhodnout, jestli jí dopíšu nebo ne.. Nějak je mi líto jí tam jen tak nechat ležet ladem ^^
Dál bych asi dodělala tu skoro nikdy nedodělanou rekonstrukci, kterou jsem měla oddělat už dávno. No.. Pak jsou tady popisy postav, které mě vždy více než štvali a otravovali, proto ty, které už mám napsané tam nechám, ale ostatní tam bohužel nikdy nenajdete, protože nemám moc nervy na to, abych se s tím tolik štvala.
Přijdou taky nějaké změny a bla bla bla... To si myslím, že už nikoho nezajímá, takže prostě: VRACÍM SE KE SVÉMU INTERNETOVÉMU DOMEČKU..

Takže zatím ČUS! (Smusa~~ :DDD)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michio Michio | Web | 29. září 2012 v 18:26 | Reagovat

nečekala jsem, že se sem vrátíš, ale těší mě to :)
na onen incident si nepamatuji, ale já si nepamatuji ani dnešní oběd :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama